گفتگوی زنده دانش‌آموزان با فضانوردان ایستگاه فضایی بین‌المللی

گفتگوی زنده دانش‌آموزان با فضانوردان ایستگاه فضایی بین‌المللی

دانش‌ آموزان مدرسه کلیسای سنت مری گِی‌لرد واقع در میشیگان با فضانوردان ایستگاه بین المللی فضایی به صورت زنده گفتگو کردند. این تماس 20 دقیقه‌ای زمین به فضا بر روی وبسایت و تلویزیون رسمی ناسا پخش شد.


به گزارش ایسنا و به نقل از زی نیوز، ناسا از 20 دانش‌آموز میشیگانی از پیش دبستانی گرفته تا دبیرستان برای انجام گفتگوی زنده با فضانوردانی که در ایستگاه فضایی بین‌المللی به زندگی، کار و تحقیقات مشغولند دعوت به عمل آورد تا بتوانند درباره زندگی در فضا و برنامه‌های اکتشافی اعماق فضای ناسا یا هرگونه موضوع دلخواهی سوالاتی بپرسند.


رندی برسنیک، فرمانده اکسپدیشن 53 برای دومین بار به ماموریت فضایی اعزام شده است. ماموریت وی 28 ژوئیه امسال آغاز شد و احتمالا در ماه دسامبر به زمین بازگردد.


جو آکاب 12 سپتامبر برای انجام سومین ماموریت فضایی خود به فضا رفت. برسنیک و آکاب قرار است در ماه جاری در سومین پیاده روی فضایی شرکت کنند و دوربین‌های خارجی جدیدی را نصب و همچنین بازوی رباتیک ایستگاه فضایی را تعمیر کنند.


ارتباط مستقیم دانش آموزان با فضانوردان در ایستگاه فضایی، تجارب منحصر به فرد و خوبی را در اختیار دانش آموزان می‌گذارد که هدف از آن افزایش یادگیری، عملکرد و ایجاد علاقه به علم، فن آوری، مهندسی و ریاضی است.مشخصات
نام
ایمیل یا شماره تماس
کد امنیتی
هنوز هیچ پیامی ارسال نشده است.Top