آسمان پارس تنها نماینده فروش دوربین های تصویربرداری عکاسی نجومی شرکت ZWO در ایران

آسمان پارس تنها نماینده فروش دوربین های تصویربرداری عکاسی نجومی شرکت ZWO در ایران


تولید کننده دوربین های حرفه ای تصویر برداری عکاسی نجومی با نام تجاری ZWO یکی از شرکت های معتبر سازنده تجهیزات ستاره شناسی است که طی سالهای گذشته تجهیزات ویژه عکاسی نجومی آن در بسیاری از کشورها در اختیار مراکز علمی و ستاره شناسان آماتور و حرفه ای قرار گرفته است.  موسسه آسمان پارس هم اینک تنها نماینده فروش این تجهیزات در ایران است و علاقمندان و عکاسان نجومی و مراکز علمی رصدخانه ها و ... میتوانند این تجهیزات را با قیمت مناسب از طریق وب سایت فروشگاه این موسسه تهیه کنند. این دوربین های عکاسی نجومی از تکنولوژی Cmos استفاده کرده و  امکان اتصال به انواع تلسکوپ و میکروسکوپ لنز های عکاسی دوربین های DSLR را داشته و علاوه بر این میتوان به صورت دوربین نمای باز همراه با لنز همراه آن عکاسی کرد. این CCD ها برای تصویر برداری بسیار دقیق از پشت میکروسکوپ نیز مناسب بوده و میتوانند تصاویر خوب و با کیفیت در اختیار کاربر قرار دهند. یکی دیگر از استفاده های این دوربین ها به عنوان دنبال کننده و تصحیح گر خطای موتور تلسکوپ های نجومی یا Auto guider  است.  سنسورهای متنوع برای مصارف مختلف از عکاسی اعماق آسمان تا عکاسی سیارات ، ماه و خورشید از توانایی های منحصر به فرد این دوربین ها است. علاه بر همه این مزیت ها ، خنک کننده های حرفه ای این دوربین ها برای جلوگیری از بروز خطای الکترونیک موسوم یه نویز در سنسور ، شرایط بسیار ایده آلی برای عکاسان حرفه ای آسمان شب است.
رصد خانه هایی که در شهر ها بنا شده و یا نزدیک مراکز آلودگی نوری قرار دارند با استفاده از این تجهیزات و فیلتر های متنوع آن در همان شرایط خاص نیز میتوانند تصویر برداری و طیف نگاری را انجام دهند.

هم اینک برخی از محصولات این شرکت به صورت اقساط و پیش فروش نیز عرضه میشوند و در دسترس علاقمندان هستند.

برای خرید محصولات یاد شده میتوانید به نشانی : http://shop.parssky.com  مراجعه و یا برای مشاوره رایگان با این شماره ها تماس بگیرید :   ۰۳۱۳۳۳۸۰۲۲۷    ۰۹۱۳۵۵۲۸۱۳۳    09129254486مشخصات
نام
ایمیل یا شماره تماس
کد امنیتی
هنوز هیچ پیامی ارسال نشده است.Top