دومین نمایشگاه عکس جهان در شب TWAN

دومین نمایشگاه عکس جهان در شب TWAN

نمایشگاه و مسابقه عکاسان ایرانی شرکت کننده در این کارگاه با موضوع تصاویر ایران در شب و اعماق آسمان شب است که با همکاری سایت SKYPIX.org برگزار خواهد شد.

 موضوعات نمایشگاه :

عکاسی زمین و آسمان شب ، TWAN Style ، و همچنین تصاویر اعماق آسمان موضوعات این نمایشگاه خواهد بود.

 شیوه برگزاری :

تصاویر رسیده به دبیرخانه در دو بخش راهیابی به نمایشگاه و همچنین شرکت در مسابقه داوری میشوند. بخش داوری مسول داوری تمام تصاویر برای راهیابی آنها به نمایشگاه است

 انتخاب عکس نمایشگاه و مسابقه توسط هیات داوران :

تمامی عکس های ارسال شده توسط شرکت کنندگان از لحاظ تکنیک عکاسی و پردازش تصویر- فاکتورها و ارزش های هنری ، و مسائل مرتبط با آن توسط هیئت داوران بررسی و داوری خواهد شد. و حداکثر 40 عکس به بخش نمایشگاه راه خواهند یافت.

در بخش نمایشگاه 1 عکس در بخش نمای آسمان و زمین و 1 عکس در بخش اعماق آسمان توسط داوران و یک عکس توسط بازدید کنندگان انتخاب خواهد شد.

مقررات عمومی:

ارسال اثر برای شرکت در نمایشگاه عکس برای تمامی شرکت کنندگان در کارگاه توان ازاد است.

هر شرکت کننده میتواند 2 عکس منتخب خود را برای دبیرخانه ارسال نمایید. تا از میان آنها 40عکس به بخش نمایشگاه راه یابد.

تصاویر باید به روش عکاسی جهان در شب ( نمای آسمان و زمین ) نزدیک باشد. ( عکسهای خاص و ویراش های خاص باید همراه با اصل اثر باشد.)

تصاویر میتواند نمای نزدیک یا اعماق آسمان نیز باشد که عکاس باید در خصوص نحوه ویرایش توضیحاتی در متن ارسالی در این خصوص داشته باشد.

چنانچه آثار با مشارکت بیش از یک هنرمند خلق شده باشد، باید مشخصات سایر عوامل و بخشهای مربوطه به صورت کتبی به دبیرخانه اعلام شود.

-دبیرخانه شخص ارسال کننده را صاحب اثر می‌شناسد، اما در صورتی که خلاف آن ثابت شود کلیه امتیازات متعلق، باطل و اثر مربوطه از نمایشگاه و مسابقه خارج شده و کلیه عواقب حقوقی متوجه ارسال کننده اثر خواهد بود.

ارسال آثار به دبیرخانه به منزله قبول مقررات دبیرخانه برگزاری است.

آثار ارسالی باید طی یک سال گذشته عکاسی شده باشد.

         - آثار برنده شده سال قبل اجازه شرکت در این دوره را ندارند.

آثاری که انتخاب نشوند، برای رعایت حق صاحب اثر، معدوم خواهند شد.

           - روی عکس از درج نام وتوضیحات خودداری نمایید.

آثار باید حداکثر تا تاریخ 30 دی ماه 1394 به نشانی EmailParssky@gmail.com ارسال شود. که پس از بررسی یکی از عکسها انتخاب و به اطلاع شرکت کننده رسیده و توسط دبیرخانه چاپ خواهد شد.

           - هزینه چاپ و شاسی به عهده شرکت کنندگان میباشد. عکسها روی کاغذ متال با کیفیت بالا چاپ میشود ( دبیرخانه مسول چاپ عکسها میباشد.) عکسها پس از پایان نمایشگاه به صاحبان اثر عودت داده میشود و در صورت تمایل شرکت کنندگان میتواند در شهر های دیگر نیز به نمایش گذاشته شود..

          - اندازه عکسهای نمایشگاه 50-70 و یا پانوراما با اندازه استاندارد میباشد

        - هزینه چاپ و شاسی روی کاغد متال با کیفیت مطلوب هر عکس 70-50 55 هزار تومان است. (عکسها پس از اتمام نمایشگاه به عکاس عودت داده میشود ) سایز عکسهای ارسالی باید برای چاپ در این قطع مناسب باشد.

       - هزینه چاپ و شاسی هر عکس پانوراما با طول حداکثر 90 سانتی متر و عرض حداکثر 45 سانتی متر 60 هزار تومان خواهد بود. سایز عکسهای ارسالی پانوراما باید برای چاپ در این قطع مناسب باشد.

       - هزینه چاپ و شاسی هر عکس پانوراما با طول بیش از سایز ذکر شده به اطلاع شرکت کنندگان میرسد.

در بخش آزاد : 

در بخش آزاد شرکت کنندگان مسابقه میتوانند تا 2 عکس ارسال کنند. و برای هر عکس مبلغ 20 هزار تومان به عنوان حق شرکت در مسابقه پرداخت کنند

عکسهایی که وجه اضافه را برای شرکت در مسابقه پرداخته اند میتوانند در مسابقه شرکت کنند.

در صورت شرکت عکاس در کارگاه امسال TWAN در زنجان نیازی به پرداخت وجه برای شرکت در مسابقه نیست .

شرکت کنندگان در کارگاه TWAN سالهای گذشته میتوانند به عنوان شرکت کننده ازاد در بخش مسابقه شرکت نمایند.

 

عکسها از 1 تا 2 شماره گذاری شده در یک فولدر به نام و فامیل عکاس با حروف انگلیسی نام گذاری شود ، یک فایل ورد WORD که شامل اطلاعات زیر نیز خواهد بود در فولدر قرار داده و آن را پس از فشرده کردن ارسال نمایید. اگر حجم کل فایل از 25 مگا بایت بیشتر شود معمولا امکان ایمیل یکجا نیست و بهتر است ان را دو قسمت ایمیل نمایید.مشخصات
نام
ایمیل یا شماره تماس
کد امنیتی
هنوز هیچ پیامی ارسال نشده است.Top