فراخوان همکاری در ترجمه و تهیه اخبار و مطالب نجوم و فضا

 وبگاه آسمان پارس در نظر دارد برای تهیه و تولید اخبار و محتوای فارسی - ترجمه و باز تولید مطالب مفید در زمینه ستاره شناسی - فضا - فیزیک و فن آوری های علمی از افراد علاقمند دعوت به همکاری نماید.  

تولید محتوا
تولید محتوا به صورت ترجمه یا تالیف مطلب و همچنین باز تولید محتوای موجود در موضوعات مورد نظر میباشد.ترجمه مطالب به صورت انگلیسی به فارسی و تهیه خبر به صورت خلاصه شده و محدود به 1 یا دو پاراگراف میباشد. تولید محتوا نیز مطالب خاص و مقاله های کوتاه خواهد بود.
بازتولید مطالب شامل تهیه مطالب به روز از کلیه موضوعات مرتبط با این فراخوان است که میتواند در سایت یا شبکه های اجتماعی نظیر تلگرام و فیس بوک استفاده شود.

همکاری دربخش رسانه ها و شبکه های اجتماعی
در این بخش علاقمندان به همکاری مطالب و اطلاعات درج شده در سایت و یا مطالبی که مرتبط با موضوع است را در شبکه های اجتماعی وابسته به خود یا مربوط به وبگاه آسمان پارس منتشر میکنند. این شبکه ها شامل فیس بوک - تلگرام و اینستاگرام خواهد بود.

همکاری به صورت دور کاری و پاره وقت است و مطالب توسط افراد انتخاب شده از طریق سایت آسمان پارس یا سایت های آن و همچنین Email ارسال میشود. پرداخت حق الزحمه توافق شده نیز به صورت 3 ماهه میباشد.


 لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید تا با شما تماس گرفته شود.

نام و نام خانوادگی
شماره تماس
Email
تحصیلات
میزان ساعتی که میتوانید اختصاص دهید
مبلغ پیشنهادی برای ترجمه هر صفحه
مبلغ پیشنهادی برای تولید محتوا هر صفحه
لینک Facebook
لینک Instagram
آشنایی با زبان انگلیسی
کد امنیتی

Top